8 znaků atraktivního muže

Share Button

Muž, který přitahuje ženu

(Doba čtení cca 2 min)

Zajímá vás podle čeho ženy posuzují atraktivitu muže? 

Nejatraktivnější na muži by měla být určitě jeho osobnost. Existují však fyzické vlastnosti, kterými muž okouzlí ženu na první pohled. Studie dokazují, že oplývá-li muž takovými vlastnostmi, má u žen větší šanci uspět.

 

Osm znaků, které vám zaručí atraktivní vzhled

                                                          

 1. STRNIŠTĚ, PLNOVOUS

V poslední době je populární plnovous nebo několikadenní strniště. Muž, který má vousy, působí dominantně a mužně. Ženy se vedle muže rády cítí sebevědomě, ale zároveň křehce. Muž s vousy připadá ženám dospělejší a drsnější. Nic si nenalhávejme – ženy vždy milovaly, milují a budou milovat „tvrďáky“.

 

Liam Hemsworth

Liam Hemsworth

 

 1. SVALY, SVALY A JEŠTĚ JEDNOU SVALY

Muž, pyšnící se vypracovanou, svalnatou postavou, je pro ženy jako magnet! Nejen, že je takový muž přímo pastvou pro oči, ale vyzařuje z něj také větší sexuální energie a zdraví. Uznejte sami. Koukali byste raději na vypracovanou postavu nebo na „gaučingový“ typ?

 

Mužský model se svaly

 

 

 1. MUŽ V ČERVENÉM

Červená barva je, už od antického Říma, považována za symbol síly a vzdoru. Červená košile, tričko nebo červená kravata může muži pomoci upoutat pozornost každé ženy. Muž, který se nebojí obléknout si červený kus oblečení, působí na ženu odvážně, ambiciózně a odhodlaně. Těmito vlastnostmi může ženám velice imponovat.

 

Muž v červeném triku

 

 

 1. SYMETRIE

Málokterý člověk je fyzicky 100% symetrický. Většinou se skutečně rodíme s jemnými rozdíly v levé a pravé části našich těl a tváří. Muži, kteří mají to štěstí a nepozorují na sobě žádné větší rozdíly, připadají ženám přizpůsobivě a zdravě. Žena podvědomě cítí, aniž by si na první pohled symetrie všimla, že jí muž bude opravdu rozumět.

 

Ryan Gosling

Ryan Gosling

 

 1. VÝRAZNÁ BRADA

Studie dokazují, že na strukturu kostí má vliv testosteron. Čím více je mužská brada výraznější, tím více má muž testosteronu a ženám připadá silnější, mužnější a atraktivnější než ostatní muži. Silná čelist působí dominantně a muž díky ní vypadá sebevědomě.

 

Ian Somerhalder

Ian Somerhalder

 

 1. HLUBOKÝ HLAS 

Skutečně hluboký hlas není u mužů příliš častý, a proto muži, který takový hlas má, dodává na jeho jedinečnosti. Ženě připadá muž s hlubokým hlasem jako originál, kterým se může před ostatními pyšnit. Díky tomu může mít žena pocit, že je výjimečná.

Hluboký mužský hlas působí rozhodně, silně a sebevědomě. Žena zaregistruje muže s hlubokým hlasem, mezi ostatními, rychleji a lépe si ho zapamatuje.

 

Heath Ledger

Heath Ledger

 

 1. SVĚTLÉ OČI 

Obecně platí, že kolem oční duhovky vede tmavý kruh, který je považován za znak dobrého zdraví. Muž s modrýma, zelenýma nebo šedýma očima je pro ženy, ve většině případech, atraktivnější než muž s hnědou barvou očí, a to právě díky tmavšímu kruhu kolem duhovky, který je u světlých očí výraznější a je lépe vidět.

 

David Gandy

David Gandy

 

 1. VÝŠKA 

Vysoký muž je ženami všeobecně považován za schopného člověka, který si se vším dokáže poradit. Působí na ženu jako maják, o který je možné se vždy opřít. Žena vidí v takovém muži zastání a cítí se s ním bezpečně.

 

Alexander Skarsgard

Alexander Skarsgård

 

 

 

 

 

Share Button


Comments
 1. Jaroslava Stárková

  asi nejsem typická žwena, ale tyto parametry jsou pro mne naprosto nedůležité, protože preferuji tmavé oči už od svých dívčích let. A to jestli je muž vysoký nebo svalnatý na tom mi vůbez nezáleří, pro mne je důležitá jemnost chování, příjemný/nikoli hluboký hlas/ a především mne zaujme jeho citový potenciál. Důležitá je jeho čistota ducha. A tu bychom měli my ženy v mužích svým citem podporovat. Zdraví Vás Jaroslava.

  • admin

   Dobrý den, paní Jaroslavo.

   Děkujeme Vám za Váš názor, kterého si velice ceníme. Informace v článku jsou myšleny obecně. Každá žena je originál a má různé požadavky na muže. Souhlasíme s Vámi, že je u každého člověka, nejen u muže, nejpodstatnější jeho osobnost.

   Jsme rádi za Váš příspěvek a věříme, že z něj ostatní čtenáři načerpají další cenné informace.

   Přejeme Vám příjemný den.

   Tým GENTLEMAN’S BLOG

  • Detlef Deggendorf

   Dobrý večer paní (slečno) Stárková,

   v podstatě souhlasím s Vaším názorem, nicméně každý člověk má své představy, své požadavky.

   Jen bych ještě rád upozornil, abyste si dala pozor na správnou češtinu, viz …. a tu bychom měli??? my ženy….. Je to totiž hrubka!

   Zdraví
   Detlef D.

 2. Helen

  Je to tak vousy ,svaly a výška muže je sexy tací se mi líbí✌💋

Přidat komentář