Jak vybrat správný dárek?

Share Button

Vánoční dárek

(Doba čtení cca 1,5 min)

Vánoční šílenství je tady! Přemýšlíte usilovně nad vánočními dárky? Co a komu koupit, za kolik, je to vhodné, nebo je to už příliš…? Spousta podobných otázek se nám v těchto dnech honí hlavou.

Máte podobné radosti (starosti)? Čtěte dále!

První důležitou věcí, nad kterou je důležité zapřemýšlet, je velikost daru. Jistě nechcete nikoho přivést do rozpaků nepřiměřeně velkým nebo drahým darem. Určitě byste také nechtěli, aby byli ostatní dárci zaskočeni velikostí vašeho daru, zatímco jejich dárky tak velké nejsou. V neposlední řadě by nebylo vhodné uvést obdarovaného do rozpaků, kdy by se mohl cítit nepříjemně  nebo dokonce cítit, že je vám, díky daru,  zavázaný.

Dalším důležitým bodem je vhodnost daru. Představte si, že sedíte v rodinném kruhu, hoří svíčky, hrají koledy… Babičky rozbalují dárky a nyní přijde na řadu někdo, kdo rozbalí sexy spodní prádlo. Co myslíte? Hodí se takový dárek v této situaci? Nejspíš ne.

VÁNOCE JSOU O KRÁSNÝCH CHVÍLÍCH. NIKDO BY SE NEMĚL CÍTIT NEPŘÍJEMNĚ NEBO ZASKOČENĚ!

Jen pro připomenutí… Dárek by měl být co nejozdobněji zabalen a měla by z něj být vždy odstraněna cenovka. Jako dar NEJSOU VHODNÉ žádné reklamní předměty, i kdyby se jednalo o vaši vlastní firmu.

Prohlédněte si také naše tipy na vánoční dárky.

Share ButtonPřidat komentář