BÍLÁ kravata

Share Button

Bílá kravata

(Doba čtení cca 0, 5 min)

Čistě bílá kravata je pánský doplněk, který nevídáme ve společnosti příliš často. Mnohem častěji se můžeme setkat s kravatou, která má bílý podklad a barevný vzor nebo naopak s barevnou kravatou, jejíž vzor je bílý.

Bílá barva představuje čistotu a nevinnost. Na druhou stranu, člověk, který rád nosí bílou barvu, bývá sebevědomý, cílevědomý, perspektivní, mívá sklony k perfekcionalismu a nebojí se odvážných plánů.

 

Nosíte často bílou barvu?

Pak nejspíš toužíte po svobodě a novém začátku. 

 

Muž, který nosí bílou kravatu, může přitahovat více pozornosti a možná právě to je jedním z důvodů, proč se bílá kravata objevuje na mužích jen zřídka.

Líbí se vám čistě bílá kravata, ale netroufáte si ji vzít na sebe? Nevadí! Existují další varianty, jak zakomponovat bílou do vašeho „kravatového“ šatníku.

Chystáte se na obchodní schůzku nebo jen na neformální posezení s přáteli? Vhodnou volbou je, při obou příležitostech, například tmavě modrá kravata s bílými puntíky

Rozhodnete-li se, že bílou kravatu bez vzoru přeci jen vyzkoušíte, můžete si vybrat z několika jejích šířek. Nadčasovou záležitostí, kterou nikdy nic nepokazíte, je černá košile, bílá kravata, džíny a tmavě šedý vkusný rozepínací svetr.

Jste štíhlejší postavy? Pak je pro vás vhodná bílá slim kravata. Nemáte právě atletickou postavu? Pro vás bude nejvhodnější bílá kravata klasické šířky.

 

Nebojte se bílé!

 

Share ButtonPřidat komentář