Valentýn: 7 tipů pro nezapomenutelný den (NEjen pro zadané!)

Share Button

Spokojený, zamilovaný pár

(Doba čtení cca 5 min)

Žijete spolu dlouho a chcete opět rozdmýchat vášeň, která mezi vámi byla? Máte spokojený vztah, který chcete okořenit? Poznali jste se teprve nedávno nebo jste momentálně nezadaní?

 

 

Nevíte, co na Valentýna darovat nebo jak strávit tento výjimečný den?

Nechte se inspirovat.

 

1) ZAPOMNĚLI JSTE

Přestože vám na tom druhém skutečně záleží, může se stát, že na blížící se „den V“ zapomenete. Nepanikařte, nadechněte se a pokuste se zachránit situaci.

Pokud jste na Valentýna zapomněli, nevadí. Ještě pořád máte čas něco vymyslet. 

Ženy mají dárky rády, ale mnohem víc jim záleží na přítomnosti jejich muže. Věnujte se jim, buďte přítomní. Udělejte dobrou snídani do postele nebo se vzájemně namasírujte. Zkuste najít otevřené květinářství a koupit nádhernou kytici. Zajděte si na oběd a užijte si spolu krásné odpoledne.

 

2) NESLAVÍTE SVATÉHO VALENTÝNA

Pořád se najde dost lidí, kteří Valentýna neslaví. I v případě, že patříte k „neslavičům“, můžete strávit se svou polovičkou krásný den.  

Jistě nepotřebujete Valentýna na to, abyste si ukázali, jak moc se máte rádi. Přesto můžete tento den udělat vzrušujícím a jiným než jiné dny.

Odlište tento den od ostatních a udělejte si navzájem radost. Zkuste něco nového, napínavého.  Můžete jít na hory nebo nastoupit do vlaku a jet neznámo kam. Udělejte si celodenní výlet. Poznejte nová místa, nové lidi a zase se pak vraťte do svého útulného domova i s novými a hlavně SPOLEČNÝMI zážitky, na které budete s úsměvem vzpomínat.

 

Pár na výletě

 

3) JSTE SINGLE

Většině nezadaným nevadí, že nemají na Valentýna rande. Může se ale stát, že vám bude chybět společnost v období, kdy je srdíček, kytiček a tipů na valentýnské dárky všude požehnaně.

Ať jste muž či žena, nenechte si zkazit náladu. Zavolejte svým přátelům, kteří jsou nezadaní nebo, kteří Valentýna neslaví a vytáhněte je na celý víkend na lyže nebo na horskou túru. Nejen, že si užijete skvělý čas s kamarády, ale můžete se vyhnout romantické atmosféře, která Valentýn provází.

Neutápějte se v samotě, ale jděte ven mezi lidi. Taková psychická aktivita, která je navíc podpořená dobrou whiskey, dělá zázraky.

Pokud přeci jen chcete oslavit Valentýna a nemáte partnera… Kdo říká, že ho nemůžete oslavit se svou rodinou? Darujte dárečky svým rodičům, prarodičům nebo přátelům, které máte rádi.

 

S přáteli

 

4) MÁTE KRIZI

Bez ohledu na to, jak dlouho jste spolu, věci občas nefungují, jak by měly. I přesto, že se opravdu milujete, můžete mít krizi. Pokud právě procházíte těžkým obdobím, proč neudělat z Valentýna příležitost, jak váš vztah vrátit zpátky na správnou cestu?

Máte toho tolik, co byste řekli, ale bojíte se mluvit? Zkuste napsat dopis, který za vás řekne to, co cítíte. Papír vám umožní popsat věci tak, jak je vidíte, a to bez přerušování druhou osobou. V dopise můžete navrhnout smír a pozvat toho druhého ven na procházku nebo na dobré jídlo.

Udělejte první krok, pokud je to možné a prolomte ledy. Ukažte, že vám na druhém záleží. Třeba je právě tento den skvělou příležitostí, jak společně probrat a vyřešit věci, které vás rozdělují.

 

5) JSTE ČERSTVÍ NOVOMANŽELÉ

Uběhl jen krátký čas od doby, co jste se vzali? Uspořádali jste krásnou svatbu a pořídili jste si na ni svatební oblečení. Už delší čas se snažíte, abyste vaše úspory, které jste měli před svatbou, získali zpět.

Nemusíte kupovat drahé dárky, abyste si užili krásný a láskou naplněný den. Prohlédněte si znovu vaše svatební fotografie, zkuste společně upéct koláčky nebo nějaké jednoduché cukroví, které jste měli na svatební hostině. Kupte své ženě květy, které byly součástí její svatební kytice a nezapomeňte na láhev šampaňského.

Hezkou vzpomínkou na váš první  Valentýn, který slavíte jako manželé, může být kartička, na kterou si napíšete svá vyznání. Můžete si ji pak zarámovat a pověsit na zeď, jako stálou připomínku vaší lásky.

 

Milostný dopis

 

6) CHCETE OKOŘENIT VÁŠ SEXUÁLNÍ ŽIVOT

Milujete se navzájem, ale možná byste rádi zkusili něco jiného? Něco nového a odvážnějšího. Valentýn vám může posloužit k tomu, abyste společně probádali nové možnosti, jak oživit váš sexuální život.

Zůstaňte pro tento den doma a uvařte si dobrou večeři. Přidejte tentokrát do jídla koření, které podporuje chuť na sex. Můžete použít chilli, pepř, hřebíček, skořici a další afrodiziaka.

Po dobré večeři si napusťte vanu a ve dvou relaxujte. Nalijte si víno a pusťte si romantický film. Můžete se také namasírovat s použitím teplého masážního oleje, který vaše tělo ještě více uvolní.

Příjemné chvíle nemají žádná pravidla. Dejte si na čas a jednoduše si užijte společnost toho druhého.

 

7) JSTE VYSTRESOVANÍ

Milujete se, jste spolu šťastní a máte spokojený vztah. Přesto může být pro vás určité období stresující. Máte toho moc v práci, řešíte problémy s rodinou nebo s přáteli, žijete v hektickém městě. Je toho spousta, co může člověka rozhodit tak, že nemá, na romantiku, ani pomyšlení.

Nemusíte plánovat večeři nebo zážitkový den. Není chyba, že zrovna v Den svatého Valentýna nemáte tu správnou náladu. Nezapomínejte ale, že je důležité svou lásku stále posilovat a nezanedbávat ji.

Nemáte čas, ani nápady? Kupte svému protějšku dárek. Tím nikdy nic nezkazíte. Skvělým dárkem můžou být například elegantní dámské šátky nebo pánské módní doplňky. Dárek vždy příjemně překvapí a potěší.

Pointou je ukázat své lásce, že jste si vzpomněli a že máte zájem.

 

Nezapomeňte!

Valentýn je předně o láskyplném trávení společného času s vašimi drahými. 

Share ButtonPřidat komentář